Producent okien Tarnów

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Tarnów.

Chcesz poznać wycenę okien do Twojego domu już teraz?

producent okien Tarnów Okna Tarnów

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien i drzwi. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Tarnów Okna Tarnów
producent okien Tarnów Okna Tarnów
drzwi przesuwne i okna plastikowe
producent okien Tarnów Okna Tarnów
produkcja okien
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej. Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

CIEKAWOSTKA
Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Tarnów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Tarnowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice