Producent okien Szczucin

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Szczucin.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Szczucin

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

producent okien Szczucin
producent okien Szczucin
producent okien Szczucin
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się systemy okienne EMV

  producent okien Szczucin

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Szucinie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice