Producent okien Wilamowice

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, dzięki temu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Wilamowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Wilamowice

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Wilamowice
producent okien Wilamowice
producent okien Wilamowice

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Wilamowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Wilamowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice