Producent okien Radziszów

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki temu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Radziszów.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Radziszów

Inwestycja na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Radziszów
producent okien Radziszów
producent okien Radziszów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się nasze systemy

  producent okien Radziszów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Radziszowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice