Producent okien Żywiec

EMV jest producentem stolarki okiennej z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne. Wszystkie działania wykonywane są w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.

Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i poczucie bezpieczeństwa. EMV nie ma sobie równych. I Ty dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! 

W naszej ofercie, oprócz okien i drzwi balkonowych, znajdziesz także drzwi zewnętrzne, bramy, rolety zewnętrzne, moskitiery, systemy smart home oraz usługę montażu. Działamy na terenie całego Śląska!

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
stolarka aluminiowa okna żywiec zapewniając ciepło

Inwestycja na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też nasze okna, drzwi i bramy charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

okna drzwi żywiec
stolarka okienna żywiec
system
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji akustycznej. Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć. Dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

PVC, PCV czy PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

Wybierz właściwie

Wielu sprzedawców okien i drzwi z Żywca oferuje okucia wykonane z pvc. Zamawiając okna u renomowanego producenta, otrzymujesz gwarancję najlepszych materiałów – pamiętaj, okna to inwestycja na lata. Złóż zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku. 

  w ofercie rolety

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Żywcu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice