Producent okien Czerwionka-Leszczyny

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Czerwionka-Leszczyny.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Czerwionka-Leszczyny

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Czerwionka-Leszczyny
producent okien Czerwionka-Leszczyny
producent okien Czerwionka-Leszczyny
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Czerwionka-Leszczyny

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Czerwionce-Leszczyny?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja