Producent okien Ornontowice

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Ornontowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Ornontowice

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Ornontowice
producent okien Ornontowice
producent okien Ornontowice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się systemy okienne EMV

  producent okien Ornontowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Ornontowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice