Producent okien Krzepice

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Krzepice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Krzepice

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Krzepice
producent okien Krzepice
producent okien Krzepice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Krzepice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Krzepicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja