Producent okien Lędziny

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Lędziny.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Lędziny

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Lędziny
producent okien Lędziny
producent okien Lędziny
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Lędziny

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Lędzinach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja