Producent okien Gliwice

Potrzebujesz profesjonalnie wykonanej stolarki okiennej do nowego domu na terenie Gliwic?

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki temu produkujemy szczelne okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejsze szczegóły, aby zapewnić okna najwyższej jakości, dać gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem

W naszej ofercie znajdziesz:

– okna aluminiowe,
– okna plastikowe, 
– drzwi tarasowe,
– drzwi przesuwne,
– drzwi balkonowe,
– drzwi wejściowe,
– rolety antywłamaniowe,
– bramy garażowe,
– moskitiery,
– dodatki systemowe,
– montaż okien i drzwi dla swoich klientów.

 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
okna drzwi okien pcv okna Gliwice

Inwestycja na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy w Gliwicach nie są tutaj wyjątkiem. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Projekty

 gwarancję towaru okien Gliwice
ceny okien i drzwi okna pcv
okna gliwice okna drzwi zewnętrznych

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej. Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz. Dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Okna PVC

Poprawne określenie materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o zakup „okien pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  poznaj ofertę z oknami Gliwice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Gliwicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice