Producent okien Żory

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Żory.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Żory

Inwestycja na długielata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Żory
producent okien Żory
producent okien Żory
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Żory

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Żorach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja