Producent okien Żory

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie. Z pasją robimy to, co do nas należy, w związku z czym produkujemy okna na najwyższym poziomie oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych podczas produkcji okien pvc gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych w naszym regionie.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna pcv, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole, moskitiery i systemy smart home. Do Państwa dyspozycji są również nasze ekipy montażowe. 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
stolarka okienna Żory

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

emv stosuje nowoczesną technologię montażu
drzwi żory
Żory producent okien Żory

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Żory

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Żorach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice