Producent okien Cieszyn

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Cieszyn.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Cieszyn

Inwestycja na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Cieszyn
producent okien Cieszyn
producent okien Cieszyn
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Cieszyn

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Cieszynie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja