Producent okien Częstochowa

Drzwi i okna w Częstochowie

EMV jest największym producentem okien pcv oraz drzwi i rolet zewnętrznych na rynku. Pełnimy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna wysokiej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie procesu przygotowawczego i produkcyjnego stolarki okiennej dbamy o każdy element, aby zagwarantować produkty najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich klientów.

Poprzez innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem.
Producent EMV nie ma sobie równych, nawet w Częstochowie.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości okna, drzwi zewnętrzne, balkonowe, tarasowe i przesuwne oraz bramy garażowe. Nasz asortyment wzbogacony został także o rolety zewnętrzne pergole, moskitiery, akcesoria okienne oraz rozwiązania smart home. Oprócz tego zapewniamy montaż okien oraz fachowe doradztwo.

Poznaj nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych Klientów w Częstochowie.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
parapety wewnętrzne do montażu okien

Zakup na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych produktów stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu. W związku z tym mieszkając w Częstochowie, możesz czuć się bezpiecznie.

Projekty

okna częstochowa okna częstochowa
usługi montaż bramy drzwi rolety okna pcv
w ofercie na rynku montaż oferta z Częstochowy
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej. Inaczej mówiąc nasze produkty skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  oferta rolety jakości oferty dla klienta

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Częstochowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja

  Producent okien Częstochowa | Producent okien Katowice | Producent okien Rybnik