Producent okien Racibórz

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Racibórz.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Racibórz

Inwestycja na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

producent okien Racibórz
producent okien Racibórz
producent okien Racibórz
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Racibórz

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Raciborzu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja