Producent okien Racibórz

Okna i drzwi do Twojego domu

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców.

Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. EMV nie ma sobie równych.

W naszej ofercie znajdziesz okna i drzwi zewnętrzne pod dowolny wymiar, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole, moskitiery i rozwiązania typu smart home. Oprócz tego zapewniamy także montaż okien na terenie całego Raciborza. 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
eko okna drzwi dla zadowolonych klientów

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację. Profesjonalny montaż okien zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na lata.

Z myślą o bezpieczeństwie Twojego domu

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych systemów okiennych stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem. Proponujemy najnowsze rozwiązania w technice okiennej, które ochronią Ciebie i Twoich najbliższych.

Realizacje

eko okna Racibórz okna drzwi bramy
doświadczenie firm dla klientów emv
okna pcv

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej. Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

PVC, PCV czy PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  okna Racibórz

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Raciborzu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice