Producent okien Skoczów

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Skoczów.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Skoczów

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Skoczów
producent okien Skoczów
producent okien Skoczów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Skoczów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Skoczowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja