Producent okien Jaworzno

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zagwarantować stolarkę okienną najwyższej klasy i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.

Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV w okolicach Jaworzna nie ma sobie równych.

W naszej ofercie znajdziesz także drzwi zewnętrzne, drzwi garażowe, bramy, rolety czy moskitiery, 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
okna Jaworzno okna pcv

Inwestycja na lata

Okna i drzwi to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

drzwi pcv Jaworzno
producent okien aluminium Jaworzno
producent stolarki okiennej Jaworzno
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej. Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PCV, PVC czy PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent stolarki okiennej pcv Jaworzno

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Jaworznie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice